Pracownia

Grażyna Kulczyńska

Architekt wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz to moja praca ale przede wszystkim pasja, która nie pozwala ani na moment pozostać w spoczynku . Będąc na bieżąco z najnowszymi trendami, w wyważony sposób wykorzystuję je przy kreacji każdego wnętrza, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zakup mieszkania, budowa domu, urządzanie lokalu usługowego przyprawia o aranżacyjny zawrót głowy. Stajesz przed wieloma dylematami: ma być praktycznie czy pięknie? Surowo, minimalistycznie a może przytulnie? Czujesz się zagubiony w gąszczu rozmaitych rozwiązań. Pomogę Ci przejść przez każdy etap realizacji a u podstaw pięknego wnętrza leży dobry projekt.
Współpraca ze mną to gwarancja kreatywnych pomysłów. Stawiam na dialog, to on pozwala mi poznać Twoje wymagania. W oparciu o gust i styl życia powstaje wnętrze skrojone na miarę. Moim celem jest zaprojektowanie przestrzeni wygodnej w codziennym użytkowaniu, niezależnie od jej metrażu. Twoje mieszkanie musi być miejscem funkcjonalnym, wielozadaniowym i jednocześnie pięknym.

Zadowolony klient jest dla mnie najlepszą rekomendacją i motywacją do dalszej pracy.